loading...

خدمات اینترنتی زاهدان

سلامتی یکی از بزرگ ترین ثروت های هر انسان به حساب می آید که متاسفانه کسی به آن توجهی نمی کند.اگر قیمت تک تک اعضای بدن خود را محاسبه کنید به این نتیجه می رسید که شما میلیاردر هستید ولی همچنان ناراضی هس

کیمیاگران بازدید : 42 چهارشنبه 23 فروردین 1402 نظرات (0)

سلامتی یکی از بزرگ ترین ثروت های هر انسان به حساب می آید که متاسفانه کسی به آن توجهی نمی کند.اگر قیمت تک تک اعضای بدن خود را محاسبه کنید به این نتیجه می رسید که شما میلیاردر هستید ولی همچنان ناراضی هستیم و خدا را برای داشتن سلامتی خود شکر نمی کنیم.

افرادی که دچار بیماری شده اند ، قدر سلامتی خود را می دانند و حاضرند تمام دارایی خود را بدهند که دوباره سلامت شوند ولی ای کاش قبل از اینکه دچار بیماری شویم ، قدر سلامتی مان را بدانیم و از بدن خود به خوبی مراقبت کنیم.

نوبت دهی اینترنتی دکتر

تا چند سال پیش اگر فردی می خواست دکتری او را ویزیت کند ، به مطب دکتر می رفت و ساعت ها همانجا می نشست تا نوبتش شود و بتواند دکتر را ببیند اما امروز اینگونه نیست و دیگر کسی وقت خود را در مطب ها و بیمارستان ها تلف نمی کند.

امروز همه افراد قبل از اینکه به مطب یا بیمارستان مورد نظر خود مراجعه کنند ، قبل آن از طریق اینترنت نوبت می گیرند و مطابق تاریخ و ساعتی که در نوبت نوشته شده است به آنجا مراجعه می کنند.

این کار باعث صرفه جویی در زمان می شود و دیگر لازم نیست فرد در محیط های ناخوشایندی مانند بیمارستان و مطب ها منتظر بنشیند تا نوبتش شود.

نوبت دهی دکتر توسط خدمات اینترنتی زاهدان

 

اگر خدای ناکرده خودتان یا یکی از عزیزانتان بیمار هستید و قصد گرفتن نوبت دکتر را دارید می توانید روی کمک ما حساب کنید.

فقط کافی است کدملی ، تاریخ تولد و شماره بیمه (در صورت بیمه بودن) فردی که قصد نوبت گرفتن برای آن را دارید را برای ما ارسال کنید تا ما از دکتر مورد نظر شما در هر بیمارستان یا مطبی در سراسر کشور نوبت بگیریم!

جهت ارتباط هر کدام از خدمت ها اینجا کلیک کنید لطفا شماره همراه  جهت ارتباط ذکر کنید.سفارش خدمت

جهت تماس تلفنی ققط شماره 05433292148. ما نه شعبه ای داریم نه با کسی سهیم یا حتی همکاری میکنیم
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
ورود
  • فراموشی رمز عبور؟


  • پاسخگویی تلغنی 8 الی 14///تلفن تماس :05433292148
    ایمیل:
    ref@post.ir  • پیشخوان دولت **